top of page
Ферментативний пілінг.png

Soft Enzymatic Peel

Ферментативний пілінг

Дія:

М'який ферментативний пілінг дбайливо очищує шкіру від забруднень, а також видаляє омертвілі клітини рогового шару епідермісу. Це альтернатива агресивному хімічному пілінгу. Після процедури не потрібна реабілітація, немає лущення. Ензимний пілінг запобігає передчасному старінню шкіри; уповільнює розпад гіалуронової кислоти. Надає протинабрякову дію, пролонгує биоревіталізацію. Сік плодів папаї - рослинний фермент, дбайливо і ефективно розщеплює білки (зчеплення між роговими лусочками). Активно пом'якшує шкіру, усуває її нерівності і шорсткості, є антиоксидантом і захищає від бактерій і запалень, підсилює функції імунного захисту. Ензими стимулюють і налагоджують роботу клітин шкіри, що особливо важливо при жирній і сухій себореї (в даному випадку пілінг поєднують з різними процедурами).

Застосування: 

Наносити на очищену шкіру обличчя, шиї, декольте на 3-10 хвилин, потім змити водою. У професійних процедурах використовувати в якості препарату для розпушення шкіри на етапі глибокого очищення. Нанести масажними рухами і залишити на 15-20 хвилин, під плівку. Для посилення ефекту можна використовувати гарячий рушник.

Склад:

Вода, сорбаін (ферменти лимона і папаї), актінідін (ферменти плодів ківі), арбутин (ферменти листів мучниці, чорниці), ананас, сквалан, алантоїн, ксантовая камедь, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page