top of page
крем Spf20.png

Sunscreen cream SPF 20

Сонцезахисний ВВ крем із SPF20

Дія:

Сонцезахисний крем із Spf20 з тонуючим ефектом, з невагомою текстурою, легко розподіляється, надійно захищає від шкідливого впливу ультрафіолету, а також несприятливих факторів довкілля. Заспокоює шкіру обличчя, усуває свербіж та печіння, дарує комфорт. Має приємний аромат, має тілесний колір основи, легко підлаштовується під будь-який колір шкіри.
Крем чудово зволожує, чинить антиоксидантну та загоювальну дії, підтримує оптимальний водний баланс шкіри. Олія ши зволожує, знімає запалення та нормалізує роботу сальних залоз. Екстракт кінського каштану та сквален заспокоюють, підвищує тонус та еластичність судин та капілярів. Пентавітін зв'язує та утримує вологу в шкірі протягом тривалого часу, будучи природним регулятором рівня гідратації шкіри.
Tinosorb S - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA + UVB. Має потужну фото стабільність. Запобігає передчасному фотостарінню, стимулює оновлення на клітинному рівні. 

Застосування: 

Ідеально підходить для повсякденного використання чутливої, нормальної та жирної шкіри, а також для шкіри, схильної до алергічних реакцій: після пілінгів та інвазивних процедур. Наносити за 30 хвилин перед виходом на вулицю. Оновлювати за необхідності. Без вікових обмежень.

Склад:

Вода, олія ши, огірковика, екстракт кінського каштану, екстракт виноградних кісточок, екстракт подорожника, екстракт Алоє, Tinosorb S, сквален, оксид цинку, пентавітін, діоксид титану, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page