top of page
tonic black.png

Hydrofiller Tonic with Lactobacilli 

Тонік-гідрофілер з лактобактеріями

Дія:

Тонік-гідрофілер з інтенсивним зволожуючим фактором, сприяє глибокому гідруванню та засвоєнню корисних компонентів при лікуванні зневодненої, чутливої шкіри будь-якої  етіології, а також  як профілактика та корекція ознак фото та хроностаріння стресової та чутливої шкіри. Нормалізує водний баланс у клітинах, забезпечуючи високий рівень зволоженості та еластичності шкіри, стимулює вироблення кераноцитів та колагену. Має протизапальну дію, зміцнює стінки судин, підвищує їх еластичність. 
Комплекс лактобактерій у складі тоніка покращує клітинний метаболізм і мікроциркуляцію крові; допомагає  шкірі стати більш  стійкою до зовнішніх негативних факторів та подразників, оберігаючи поверхню епідермісу від шкідливого впливу навколишнього середовища. 

Застосування: 

Невелику кількість гідрофілера нанести на ватний диск та протерти обличчя, шию та зону декольте. 

Склад:

Вода, комплекс лактобактерій, низькомолекулярний еластин, Д-пантенол, пантолактон, алантоїн, гіалуронова кислота низькомолекулярна (100 кДа 0,2 мг/мл) та високомолекулярна (1000 кДа 0,2 мг/мл), пентавітонін, коньячна кислота, бензойна кислота, сорбінова кислота, парфумерна композиція.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page