top of page
Ретиноєвий пілінг.png

Retinoic Acid 5% Peel

Ретиноєвий пілінг (жовтий) 5%

Дія:

Жовтий пілінг - різновид ексфоліаціі шкіри ретиноєвою кислотою, яка бере участь в окисно-відновних процесах і клітинному обміні, стимулює клітини дерми, підсилює вироблення колагену і еластину, а також проявляє бактерицидний і анти комедонний ефект. Надає очищюючу, освітлюючу і омолоджуючу дію. Кислота має протизапальну дію, тому застосовується для лікування акне, псоріазу, дерматиту. Вона прискорює процес загоєння, попереджає появі пост запальної гіперпігментації. Шляхом відлущування шкіри і пригнічення ферменту тирозинази, ретиноєва кислота ефективно бореться з веснянками і віковими плямами.
До складу ретиноєвого пілінгу входять коєва, аскорбінова, азелаїнова, фітінова кислоти, які допомагають усунути утворення гіперпігментації і підсилюють дію ретиноєвої кислоти. З'єднання має виражені антиоксидантні властивості, нейтралізує дію вільних радикалів, сприяє клітинній регенерації.

Застосування: 

На ретельно очищену ензимним пілінгом шкіру, нанести жовтий пілінг, і рівномірно розподілити на поверхні епідермісу. Час експозиції 5-15 хвилин. Потім нейтралізувати.
Увага! Перед першою процедурою, незалежно від відсутності протипоказань до використання ретиноєвої кислоти, потрібно провести тест на переносимість складу.

Склад:

Вода, ретиноєва кислота, ретинол ацетат, ретинол пальмітат, коєва кислота, аскорбінова кислота, азелаїнова кислота, фітинова кислота, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page