top of page
Молочний пілінг.png

Lactic 50% Peel

Молочний пілінг 50%

Дія:

Пілінг з молочною кислотою є високоякісним засобом, призначеним для делікатного та глибокого очищення сухої, зневодненої шкіри. Завдяки молочній кислоті, що володіє сильною зволожуючою дією, відбувається насичення шкірного покриву вологою. Кератолітичний ефект від молочного пілінгу проявляється м'яко, що запобігає подразненню шкіри, зміцнюється епідермальний бар'єр, підвищується пружність і еластичність шкіри, зменшується глибина дрібних мімічних зморшок. Препарат сприяє активізації процесу регенерації клітин і поліпшенню мікроциркуляції лімфи, прискорюється синтез колагену і еластину. Алантоїн і пантенол в складі пілінгу, пом'якшують і сприяють відновленню цілісності шкірних покривів.
Пілінг глибоко зволожує, відлущує ороговілі частинки, вирівнює мікрорельєф шкіри, омолоджує, має протизапальну дію, освітлює пігментні плями, має виражений відбілюючий ефект. Прекрасно підходить для чутливої шкіри.

Застосування: 

Наносити на ретельно очищену і знежирену шкіру рівномірним шаром. Час експозиції 3-15 хвилин, в залежності від типу шкіри і її чутливості. Нейтралізувати і закрити процедуру кремом з SPF. Молочний пілінг застосовується курсом від 6 до 10 процедур з інтервалом 7-10 днів.

Склад:

Вода, молочна кислота, гліколева кислота, екстракт молочної сироватки, алантоїн, Д-пантенол (провітамін B5), сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page