top of page

1

АНАЛІЗ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПОТРЕБ ВАШОЇ ШКІРИ

Перед процедурою експерт (косметолог) проводить ретельну діагностику для аналізу вашого стану шкіри. Ця діагностика включає візуальний аналіз, опитування, а також вивчення за допомогою лупи, щоб максимально підібрати індивідуальний протокол догляду, що відповідає потребам саме вашої шкіри в даний момент часу.

2.png

2

ПІДГОТОВКА І ВІДНОВЛЕННЯ БАЛАНСУ ЕПІДЕРМІСУ

Протокол процедури починається з індивідуальної підготовки вашого епідермісу – надійного щита, який захищає від агресивної дії навколишнього середовища. Суворий та детальний ритуал фази підготовки складається з кількох етапів:
-  Ретельне очищення шкіри, з використанням масажних технік

- Підготовка шкіри обличчя за допомогою пілінгу (вибір пілінгу на розсуд фахівця).

3.png

3

ОРІЄНТАЦІЯ НА КОЖНУ ПРОБЛЕМУ ТА ЇЇ ПОГЛИБЛЕНИЙ РОЗГЛЯД

У цій фазі використані продукти з найвищою концентрацією активних інгредієнтів, які є будівельним матеріалом та допомагають посилити здатність шкіри до регенерації та відновлення. При їх використанні, із застосуванням протоколів та методик BIOLAB ESTETIK, та відповідно до стану та типу шкіри, відновлюється баланс епідермісу, зволожується та живиться шкіра обличчя.
Активні інгредієнти, у складі косметики, мають накопичувальні властивості, діють поступово, покращуючи якість шкіри, і надають обличчю здорового вигляду та сяйва.  

1.png
bottom of page