top of page
Ліфтинговий крем.png

Lifting Dynalift Cream

Ліфтинговий крем Dynalift

Дія:

Крем містить комплекс рослинного походження Dinalift, який являє собою сік рослини Сорго, багатий поліозідами і сахарозою. Dinalift підтягує і розгладжує шкіру та підсилює ліфтинговий ефект, розгладжує мікро і макрорельеф, має антибактеріальний ефект, формує на поверхні епідермісу дихаючу плівку.
Гіалуронова кислота сприяє глибокому зволоженню. Вітаміни А і Е мають сильні антиоксидантні властивості і пом'якшують шкіру обличчя, прискорюють регенерацію тканин. Морські водорості є природними біостимуляторами шкіри, в їх складі велика кількість біологічно активних компонентів і антиоксидантів, які зміцнюють контур обличчя, живлять, сприяють зменшенню кількості та глибини мімічних зморшок. Надають антибактеріальний ефект, усувають жирний блиск.
Рекомендується застосовувати для догляду за втомленою, та віковою шкірою обличчя.

Застосування: 

Hаносити вранці і ввечері, на попередньо очищену шкіру обличчя по масажним лініям. Для посилення ліфтинг - ефекту, рекомендуємо використовувати спільно з Ліфтинговою сироваткою.

Склад:

Вода, натрію полістирол сульфонат, сік cорго, гліцерин, гіалуронова кислота, вітамін А, Е, білок пшениці і рису, сорбінова кислота, екстракт морських водоростей, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page