top of page
Крем з  АхА .png

AXA Acids 5% Cream

Крем з комплексом АХА кислот 5%

Дія:

Крем, вражаючої дії якого засновані на взаємодії комплексу з фруктових кислот і зволожуючих речовин. Фруктові кислоти прискорюють процеси ексфоліаціі, зменшують кількість і глибину зморшок, вирівнюють рельєф, освітлюють пігментні плями і сліди постакне, а також служать провідником для подальшої пенетрації інгредієнтів. При догляді за жирною і проблемною шкірою знижують гостроту запальних процесів, сповільнюють утворення комедонів, звужують пори. За рахунок того, що АНА кислоти стимулюють процеси регенерації, синтез колагену і вироблення еластину, усуваються нерівності шкіри, пом'якшуються і розгладжуються дрібні зморшки, поліпшується колір обличчя, відбувається омолодження на клітинному рівні.
Підходить для всіх типів шкіри, крім чутливої до АНА кислот.

Застосування: 

Hаносити на шкіру обличчя, шиї і декольте, уникаючи контакту з очима. У домашньому догляді рекомендується застосовувати курсом 1 місяць ввечері, з перервою в 3-4 тижні для відновлення шкіри. У передпілінговій підготовці, використовувати спільно з тоніком з АНА кислотами. Вранці обов'язково використовувати крем з СПФ.

Склад:

Вода, олія ши, екстракт бурих водоростей, вітамін С, олія зерен зеленої кави, Алоє Вера, DMAE 2%, екстракт женьшеню, альфа-ліполева кислота, соєвий фосфоліпід, лінолева кислота, вітамін Д, білок зародків пшениці, екстракт виноградних кісточок, лецитин, олія обліпихи, сквалан, бензойна кислота, сорбінова кислота, алантоїн.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page