top of page

Matrixyl Concentrate

Концентрат с пептидом "Мatrixyl" 2% 

41.png

Дія:

Концентрат з пептидом Matrixyl 3% має гелеву текстуру, і його робота спрямована на зменшення глибини зморшок, посилення тонусу м'язів обличчя, зволоження і регенерацію. Він запускає природні процеси омолодження шкіри. Сприяє виробленню власного колагену і прискоренню процесів клітинного обміну.
Увійшовши до складу концентрату пептид Matrixyl, є аналогом ботулотоксину, який працює як міорелаксант, будучи найсучаснішим і безпечним методом боротьби зі зморшками. Він посилає команду мозку блокувати проходження нервового імпульсу до м'язів, який спрямований на розгладження зморшок на проблемних ділянках: лоб, міжбрівна складка, гусячі лапки. Гіалуронова кислота в комплексі з міорелаксантами позбавляє від глибоких зморшок запобігаючи появі нових.

Застосування: 

Наносити на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї, декольте, вранці / ввечері. Рекомендується використовувати в процедурах по омолодженню.

Склад:

Вода; Matrixyl 6000 end 3000; Sodium Hyaluronate; гліцерин; hidroksypropyl tsiklodekstrim; палмітул трипептид-38; карбомер; полісорбат 20 палмітул олигопептид; палмітул трапептіду-7; пантенол, бензойна кислота; сорбінова кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page