top of page

Hyaluronat Concentrate

Концентрат з гіалуроновою кислотою

концентрат з гіалуроновою кислотою.png

Дія:

Унікальний висококонцентрований засіб інтенсивно зволожує шкіру, активно бореться з віковими змінами. Стійка формула гіалуронової кислоти ефективно підтримує колагенові волокна, підвищуючи рівень вологи в міжклітинних з'єднаннях, що помітно підтягує шкіру.
Гідролізований колаген зміцнює структуру сполучної тканини, відновлює цілісність колагенових волокон, що запобігає появі нерівностей. Концентрат з гіалуроновою кислотою можна використовувати для лікування вугрового висипу, загоєння мікротріщин і рубців на шкірі обличчя, чудово підходить після різних стресових процедур таких як: кислотні пілінги, мезотерапія, шліфування.

Застосування: 

Наносити на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї, декольте вранці і ввечері. Рекомендується використовувати в процедурах акне, постакне (загоєння мікротріщин і рубців), лікування вугрового висипу, в тому числі при використанні в апаратній косметології.

Склад:

Вода, гіалуронова кислота 2%, глюкозаміноглікани; гідролізований колаген, пантенол, б-глюкан, бензойна кислота, сорбінова кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page