top of page

Concentrate with vitamin C
& lactobacilli  

Концентрат з вітаміном С та лактобакетеріями

концентрати.png

Дія:

Концентрат з вітаміном С стимулює синтез колагену та сприяє зменшенню кількості та глибини зморшок, а також запобігає появі пигментації шкіри обличчя. Гіалуронова кислота має унікальну здатність притягувати та утримувати велику кількість води. Вітамін С, потужний антиоксидант, що сприяє  рівномірному освітленню шкіри. Ефективно захищає від шкідливого впливу UV-променів.  Разом вони захищають шкіру від стресових зовнішніх впливів та сприяють потужній гідротації, допомагають запобігти першим ознакам старіння. Пробіотики та багатий на антиоксиданти екстракт листя зеленого чаю, сприяють природному захисту шкіри, забезпечують її здоров'я, підвищують імунітет, допомагають зменшити запальні процеси та передчасне старіння. 

Застосування: 

Невелику кількість концентрату нанести на попередньо очищену шкіру обличчя, шії та декольте. Легкими масажними рухами розподілити лежить на поверхні обличчя. Використовувати самостійно або у поєднанні з кремом-бустером. 

Склад:

Вода, вітамін C, гіалуронат натрію, екстракт листя зеленого чаю, лактобактерії, екстракт Алое Вера, алантоїн, пантенол, вітамін Е, ксантанова камедь, цитрат натрію, феноксиетанол, парфумерна композиція.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page