top of page

Сarboxy Mask

3.png

Карбоксі маска

Дія:

Карбоксі терапія - унікальний метод впливу на шкіру CO2. Це абсолютно безболісний метод лікування і омолодження шкіри, що надає миттєвий омолоджуючий ефект. Впливаючи на клітину газом, ми змушуємо її посилено поглинати кисень, що в свою чергу збільшує мікроциркуляцію, підвищує насичення крові киснем і підсилює клітинний метаболізм. Як наслідок шкіра позбавляється від токсинів, самовідновлюється на клітинному рівні. Підтягується, вирівнюється пігментація, шкіра обличчя виглядає здоровішою. Карбоксі терапія допомагає відновитися після стресу, після зими і вивести шкіру зі стану «хронічної втоми».  Використовується при лікуванні застійних явищ в тканинах, акне, постакне (сліди, плями, рубці). СО2 регулює діяльність сальних залоз, знижує жирність шкіри. 

Застосування: 

Карбоксі маска наноситься середнім шаром, на попередньо нанесений на шкіру обличчя гель активатор, і відразу закривається флізеліновою маскою. Маска заздалегідь змочується тоніком з АНА кислотами 10%. Час експозиції 5-20 хвилин, в залежності від типу шкіри і її чутливості.
Вся процедура виконується дуже швидко, без затримок між етапами.

Склад:

Вода; бікарбонат натрію; ксантанова камідь; гіалуронова кислота; кофеїн; екстракт квітів гіркого апельсина; екстракт солодки; екстракт портулаку; алантоїн; бензойна кислота; сорбінова кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page