top of page
крем з ніацинамідом.png

Extra Noisturizing Cream Niacinamide 5% & Gaba Night Boost 

Екстра зволожуючий нічний крем-бустер з ніацинамідом 5% та ГАМК 

Дія:

Зволожуючий крем пролонгованої дії з потужним потенціалом поповнення необхідного запасу вологи, відновлює та підтримує оптимальний гідробаланс. 
Ніацинамід, у складі крему, стимулює кровообіг, має протизапальну дію, забезпечує захист тканин шкіри. Це потужний антиоксидант, який служить для освітлення, зволоження та омолодження. 
ГАМК - гамма-аміномасляна кислота: нейроактивний омолоджуючий інгредієнт для  миттєвого та тривалого зменшення зморшок та оновлення коллагену. 
Bakutrol – сильний антиакне та постакне агент широкого спектру дії, що володіє антимікробними та протизапальними властивостями.   
Абрикосова олія сприяє нормалізації липидного обміну шкіри, надає їй свіжості, пружності, еластичності та однорідності. 

Застосування: 

Hаносити на очищену шкіру обличчя ввечері. Для посилення ефекту необхідно використовувати сироватку-бустер із ніацинамідом.

Склад:

Вода, ксантанова камедь, екстракт гідролізованого продукту Corylifolia (бакутрол), ніацинамід, екстракт розторопші, екстракт женьшеню, ГАМК - гамма-аміномасляна кислота, еластин, колаген, транексамік А, гіалуронат натрiя, iзомерат сахарiда,  лимонна кислота (і Цитрат натрію (пентавітин), сквалан, D-пантенол, ацетат токоферу, трегалоза, сечовина, серин, пентиленгліколь, поліакрилат Glyce, альгін, каприлілгліколь, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page