top of page
сироватказ ніаціамідом.png

Extra Noisturizing Serum Niacinamide 5% & Gaba Boost 

Екстра зволожуюча сироватка-бустер з ніаціамідом 5%

Дія:

Сироватка з легкою кремовою текстурою, добре вбирається, не залишає липкості на поверхні епідермісу. Головною активною речовиною бустера є ніаціамід, який суттєво знижує трансепідермальну втрату вологи, збільшує кількість церамідів у роговому шарі шкіри, підвищує показники зволоженості та зміцнює захисний бар'єр, що дозволяє шкірі швидко відновлюватися.
Крім ніацинаміду у складі присутній екстракт женьшеню, який стимулює та тонізує шкіру, регулює її водно-соляний та білковий баланс, надаючи тим самим омолоджуючу дію; має протинабрякову дію, стимулює обмін речовин і швидкість відновлення клітин, підвищуючи витривалість шкіри.
Пентавітин регулює зволоженість шкіри та забезпечує збереження вологи за будь-яких зовнішніх умов.
Сквалан запобігає втраті вологи клітинами, підтримує рівень зволоженості та пом'якшує суху шкіру, а також бореться з лущенням. Бустер активно захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, передчасної появи зморшок та пігментації, а також біологічного старіння. В умовах мегаполісу є необхідним засобом для щоденного догляду.

Застосування: 

Hаносити на попередньо очищену шкіру обличчя вранці та ввечері. Для посилення ефекту використовується екстра-зволожуючий крем-бустер з ніацинамідом.

Склад:

Вода, ксантанова камедь, екстракт гідролізованого продукту Corylifolia (бакутрол), ніацинамід, екстракт розторопші, екстракт женьшеню, ГАМК - гамма-аміномасляна кислота, еластин, колаген, транексамік А, гіалуронат натрiя, iзомерат сахарiда,  лимонна кислота (і Цитрат натрію (пентавітин), сквалан, D-пантенол, ацетат токоферу, трегалоза, сечовина, серин, пентиленгліколь, поліакрилат Glyce, альгін, каприлілгліколь, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page