top of page
сироватки.png

Hydrating Serum Booster with Probiotic & Hyaluronic

Гідруюча сироватка-бустер з пробіотиком та гіалуроновою кислотою

Дія:

Сироватка-бустер з гіалуроновою кислотою розроблена спеціально для сухої, чутливої та схильної до куперозу шкіри. Позбавляє подразнень і забезпечує тривале зволоження, заповнивши дефіцит вологи. 
Гіалуронова кислота, яка забезпечує пружність та нормальне функціонування тканин за рахунок утримування молекул води та їх зв'язування у міжклітинному просторі.  
Комплекс лактобактерій покращує клітинний метаболізм та мікроциркуляцію крові, допомагає шкірі стати більш стійкою до зовнішніх негативних факторів та подразників, оберігаючи поверхню епідермісу від шкідливого впливу навколишнього середовища. 
Ніацинамід допомагає оновити та відновити поверхню шкіри після втрати вологи та зневоднення, стимулюючи природне виробництво керамідів, які зберігають ліпідний шар та епідермальний бар'єр.Він зменшує почервоніння та запалення, підвищує еластичність шкіри, її щільність та тургор. Це робить шкіру зволоженою, здоровою та захищає її від втрати вологи та зовнішніх подразників.
Сироватка рекомендована для всіх типів шкіри, включаючи чутливу та куперозну.

Застосування: 

Невелику кількість бустера нанести на попередньо очищену шкіру та легкими масажними рухами розподілити на поверхні обличчя. 

Склад:

Вода, гіалуронова кислота, ніацинамід, екстракт насіння моркви, лізат ферменту Лактобацил, алантоїн, сахарид ізомер, лимонна кислота, натрію цитрат (Пентавітин), гліцерин, пантенол, бензойна кислота, сорбінова кислота, парфумерна  композиція.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page