top of page
Антивіковий крем.png

Rejuvenating Global Cream

Антивіковий крем з трипептидом Мiдi

Дія:

Крем містить молекули трипептиду Міді - 1, які стимулюють активність фібробластів і прискорюють ріст кератиноцитів, при цьому прискорюється синтез колагену, ущільнюється епідерміс, збільшується еластичність і пружність шкіри, значно зменшується глибина зморшок. Крем активно бореться з фото ушкодженнями, нівелює пігментацію, підсилює захисний бар'єр шкіри, стимулює вироблення колагену і еластину.
Він захищає ДНК від радіаційних ушкоджень, включаючи радіотерапію раку і сонячний вплив, забезпечує життєстійкість стовбурових клітин в базальному шарі епідермісу. Є потужним протизапальним засобом.
Пептиди міді - повноцінний «анти ейдж», який активує синтез колагену, що забезпечує його якісне формування і захищає його від впливу вільних радикалів. Мідь бере участь у ферментативних реакціях, які складають основу з'єднання волокон колагену і еластину.

Застосування: 

Наносити вранці і ввечері, масажними рухами на ретельно очищену шкіру обличчя і шиї. Застосовувати щодня вранці і ввечері. У професійно доглядових процедурах використовувати як завершальний крем, для вікової шкіри будь-якого типу.

Склад:

Вода, трипептид міді GHK-Cu 2%, колаген, еластин, фітостероли, вітамін К, Е, С, гіалуронова кислота, екстракт петрушки, олія кісточок малини, олія ши, гінкгобілоба, сорбінова кислота, бензойна кислота, алантоїн.

Термін придатності: 

24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати при температурі +5….+20 t°

bottom of page